Steak Mangal ve Barbekü Üreticisi

Profesyonel Mangal & Barbekü Üreticisi

Npicco olarak endüstriyel mutfak ve profesyonel mangal üretimindeki tecrübemizi değerli şeflerimize en doğru pişirme ürünlerini sunarak gösteriyoruz...

Npicco, otel ve restaurant ekipman imalatında uzmanlaşmış bir Türk firmasıdır. Firmamızın ana hedefi kömürlü Izgara ve fırın gibi prıofesyonel cihazları üretmektir. Şirketimiz her zaman müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak, en yüksek kalitede yenilikçi ekipmanlar üretir ve takibini sağlar.

Ürünlerimiz profesyonel şeflerin talepleri doğrultusunda tasarlanmıştır ayrıca Izgaralarımız sadece seri üretim olarak değil, müşterimize özel ölçü, ebat ve taleplerine göre de imalatı yapılmaktadır. Profesyonel şeflerimiz ile en iyi Izgara ve fırınları üretmek için sürekli iş birliği içerisindeyiz.

Asansörlü Izgara ve diğer bir çok Izgara modelini Türkiye'de ilk olarak üreten firmayız. Şirketimiz üretiminin %50'sini 5 Kıtaya ihraç ederek bir çok ülkede bulunan oteli restaurant, fast-food ve benzeri işletmelerin mutfağında yer almaktadır.

İhracat & Dış Ticaret

Profesyonel Mangal & Barbekülerimizi Tüm Dünya
Ülkelerine Satışını Gerçekleştiriyoruz

Profesyonel kullanım için özenle seçilen bileşenler...

 
Videoyu oynat
Videoyu oynat